Fyra stolar i gustaviansk stil

861275

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, målade, spjälad, genombruten rygg och skuren dekor, lös stoppad sits, höjd 88 cm, sitthöjd 47 cm, bredd 48 cm

Senare målning, instabila, slitage, repor och fläckar

Möbler, Stolar

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6676934
45
6673797
30

Slutpris EUR:
45
470 SEK, 53 USD
Utropspris EUR: