Komposition James Coignard

861272

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition, signerad samt numrerad J Coignard 3/8, bildmått ca 100x65 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 6

Komposition James Coignard

Budhistorik (21 bud)
6679205
3 600
6676926
3 400
6669591
3 200
6676925
6669591
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.