Oidentifierad konstnär olja

861269

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, abstrakt motiv, otydligt signerad, ca 73x66 cm

Fack 57

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (24 bud)
6678173
1 800
6678176
1 700
6678173
1 600
6678175
6678173
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.