Oidentifierad konstnär akryl

861268

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akryl på wellpappskiva, blomstermotiv, otydligt signerad, bildmått ca 137x97 cm

Slitage

Fack 79

Oidentifierad konstnär akryl

Budhistorik (1 bud)

6678157
2021-01-08 13:16:58

2021-01-08 kl 17:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.