Markku J Rantala oljemålning

861254

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "sinnets verklighet är naturen själv", a tergo signerad samt daterad -02, olja på duk, 120x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6720089
320
6728361
320
6720089
6719415
260
6719157
240

Slutpris EUR:
320
3 340 SEK, 376 USD
Utropspris EUR: