Markku J Rantala oljemålning

861249

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "begreppsmässighetens tillstånd uppstår under sin egen vikt", a tergo signerad samt daterad -03, olja på duk, 120x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
6731644
6718714
280
6718149
220
6716824
200
6716203
150

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR: