Markku J Rantala oljemålning

861246

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "rutnätets trånghet", a tergo signerad samt daterad 2001, olja på duk, 158x113 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
6718197
580
6717112
520
6716803
500
6716246
420
6716174

Slutpris EUR:
580
5 524 SEK, 718 USD
Utropspris EUR: