Markku J Rantala oljemålning

861242

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "fängslad spegel", a tergo signerad samt daterad 2001, olja på duk, 158x113 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
6718143
580
6716852
500
6716184
6716097
6715210
260

Slutpris EUR:
580
6 054 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: