Markku J Rantala oljemålning

861241

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "föds en djup gnutta", a tergo signerad samt daterad -02, olja på duk, 100x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6715831
340
6732842
320
6715831
6715223
40
6714695
35

Slutpris EUR:
340
3 549 SEK, 399 USD
Utropspris EUR: