Markku J Rantala oljemålning

861237

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "var detta allt", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 75x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6721764
280
6720494
260
6719495
240
6719162
220
6718755
200

Slutpris EUR:
280
2 923 SEK, 329 USD
Utropspris EUR: