Markku J Rantala oljemålning

861233

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "informationens fria framförande", a tergo signerad samt daterad 1996, olja på duk, 80x100 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6722584
380
6721776
360
6720503
340
6719505
320
6718770

Slutpris EUR:
380
3 967 SEK, 446 USD
Utropspris EUR:
500