Markku J Rantala oljemålning

861232

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ofullständig cirkel", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 56x42 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
6719507
180
6719165
170
6718771
160
6718196
150
6717119
110

Slutpris EUR:
180
1 879 SEK, 211 USD
Utropspris EUR: