Markku J Rantala oljemålning

861231

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "månne det", a tergo signerad samt daterad 1991, olja på duk, 110x220 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6721777
780
6720187
760
6719508
740
6719166
720
6718773
700

Slutpris EUR:
780
8 142 SEK, 916 USD
Utropspris EUR: