Markku J Rantala oljemålning

861230

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "blå eld kan man ej binda", a tergo signerad samt daterad 1993, olja på duk, 280x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6722571
780
6721747
760
6720480
740
6720164
720
6719395
700

Slutpris EUR:
780
8 142 SEK, 916 USD
Utropspris EUR: