TAKARMATUR

861184

TAKARMATUR, 1960-tal, stomme av mässing samt rödlackerad plåt, 6 ljusarmar med kupor i rosatonat räfflat glas med förgylld kant, höjd ca 65 cm

Bruksspår, ej funktionstestad, SAv garanterar ej fnuktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

TAKARMATUR

Budhistorik (7 bud)
6669883
6669882
950
6668067
900
6665756
850
6663900

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.