ROTTINGGRUPP

861181

ROTTINGGRUPP, 5 dlr, 1900-talets slut, beståene av: 1 bord samt 4 stolar, bordet med laminatskiva, höjd ca 75, 84x63 cm, stolarna med rygghöjd 83 samt sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 3

ROTTINGGRUPP

Budhistorik (17 bud)
6675086
6674759
6675075
6674759
1 600
6674282

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.