Viktsats och våg med vikter

861162

VIKTSATS OCH VÅG MED VIKTER, 1800-talets slut, mässing, gjutjärn och trä, höjd 9-28 cm

Några vikter saknas, slitage

Diverse

Viktsats och våg med vikter

Budhistorik (12 bud)
6728165
6727378
6724401
750
6724400
700
6724399
650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.