Kaffepanna 1800-tal

861159

KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal, höjd inklusive hänkel ca 33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, lagning

Diverse, Allmoge

Rum 7

Kaffepanna 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

6727998
6727257
6726254

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.