Matta röllakan

861157

MATTA, rölakan, geometriskt mönster, ca 165x250 cm

Slitage, skador på fransar

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Matta röllakan

Budhistorik (24 bud)
6728267
8 000
6728265
7 800
6728259
7 600
6728251
7 400
6728256
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.