Serveringsvagn

861156

SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare hälft, alm, skivor i frostat glas, löstagbar bricka med handtag i stål, höjd ca 65, 74x 44,5 cm

Tryckmärken, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (4 bud)

6729723
6729453
6722814
6710847

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.