Karl-Erik Ekselius soffbord

861155

KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda, 1960-tal, teak, brännmärkt, höjd ca 50, 81x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 4

Karl-Erik Ekselius soffbord

Budhistorik (1 bud)

6726688
2021-01-22 19:55:19

2021-01-23 kl 21:28
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.