Resväska

861154

RESVÄSKA, 1900-talets mitt, läder, monogrammärkt H.L, höjd ca 36, 16x65 cm

Slitage, nycklar saknas, sömmen sprucken i kanterna

Diverse

Resväska

Budhistorik

2021-01-23 kl 18:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.