Fåtöljer

861130

FÅTÖLJER, 1 par, enligt uppgift inköpta i Danmark, 1900-talets tredje kvartal, målat stålunderrede med avslut av plastkulor, klädda med plysch, sitthöjd ca 39 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare, klädsel med skador.

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fåtöljer

Budhistorik (7 bud)
6704009
2 400
6704203
2 400
6704009
1 400
6700767
1 300
6700767

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.