Oidentifierad konstnär

861128

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, signerad H Tate, omkring år 1900, olja på duk, bildmått 38x50 cm

Viss ytsmuts med mindre fläckar

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (4 bud)

6676810
6671680
6675759
6671680

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.