Rökbord

861127

RÖKBORD, 2000-tal, underrede av målat svarvat trä, löst liggande bricka med reliefdekor, diameter 50 cm, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Rökbord

Budhistorik

2021-01-11 kl 12:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.