Dansmask

861123

DANSMASK, troligen Senegal, 1900-tal, trä, metall, höjd 36 cm

Ställvis något slitage

Etnografica

Geijersgatan 14, Göteborg

Dansmask

Budhistorik (18 bud)
6674456
6674482
6674456
1 400
6674480
1 300
6674456

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.