Louis Vuitton "Alma" väska

861119

LOUIS VUITTON, "Alma", väska i monogramcanvas med detaljer i läder, ett invändigt fack, ca 33x23,5x16
Skador: Slitage, ställvis något hårdare, fläckar.

Slitage, ställvis något hårdare, fläckar

Vintage Fashion

Linnégatan 21, Norrköping

Louis Vuitton

Budhistorik (7 bud)
6686830
6686695
6680745
1 900
6678313
1 800
6677376
500

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.