Oidentifierad konstnär oljemålning

861118

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen i landskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 30,5x45,5 cm

Lagning, krackelyr, ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
6674662
6673496
650
6662579
450
6662578
6661995

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.