Bordslampor 1 par

861115

BORDSLAMPOR, 1 par, sent 1900-tal, slipat glas samt bronserad metall, dekor av kottar, höjd 57 cm.

Slitage, en kotte saknas, ej funktionstestade.

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordslampor 1 par

Budhistorik (5 bud)
6686789
500
6685914
450
6682683
6678369
6677333

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.