Såssnipa silver

861114

SÅSSNIPA, silver, Spanien, oidentifierade stämplar, 1900-tal, höjd ca 6 cm, längd ca 17 cm, vikt 150 g

Silver

Monter 10

Såssnipa silver

Budhistorik (9 bud)
6673578
6673542
6673381
6670515
950
6664500
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.