LUC (Louis-Ulysse Chopard)

861096

LUC (Louis-Ulysse Chopard), fickur, silver, innerboett i metall, boettnr 3414, diameter 50 mm, total vikt 80 g

Bucklor, urtavla med skada/lagning, centrumsekund saknar visare, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

LUC (Louis-Ulysse Chopard)

Budhistorik (7 bud)
6674083
600
6673405
550
6672332
500
6672006
450
6664808

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.