Ishink glas samt silver

861094

ISHINK, silver samt glas, handtaget i sterlingsilver, stämplat CHC 925, glaset i lätt ljusblå ton, höjd ca 13, 12x11 cm

Smärre slitage

Glas, Övrigt glas, Silver

Monter 3

Ishink glas samt silver

Budhistorik (16 bud)
6679636
1 300
6679618
6679635
6679618
6679634

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.