Golvlampor

861087

GOLVLAMPOR, 1 par, Rejmyre armaturfabrik, 1900-talets andra hälft, stomme i mäsing, vridbar arm upptill, höjd ca 131 cm exklusive skärmar.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampor

Budhistorik (10 bud)
6696201
6696199
1 300
6696141
6695226
900
6695139
550

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.