Industrilampa

861079

INDUSTRILAMPA, 1960/70-tal, Hanalux, plast och metall, kupa i lackerad plåt, höjd ca 90-135 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 16

Industrilampa

Budhistorik (6 bud)
6672739
6672738
700
6671615
450
6668889
6667157

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.