Skrivbord 1900-talets mitt

861077

SKRIVBORD, 1960-tal, fanerat i teak och bok, en låda i sarg, höjd ca 75, 95x60 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 11

Skrivbord 1900-talets mitt

Budhistorik (33 bud)
6674845
4 800
6674844
4 600
6674801
4 400
6674792
4 200
6674761

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.