Bordsarmaturer Frankrike

861076

BORDSARMATURER, 1 par, förgylld och patinerad brons, Frankrike, 1800-talets slut, empirestil, höjd inkl. skärm ca 46 cm

Nydragen el

Belysning, Bordslampor, Diverse

Rum 7, Hylla 2

Bordsarmaturer Frankrike

Budhistorik (28 bud)
6701520
8 800
6701033
8 600
6701518
8 400
6701033
8 200
6700974
8 000

Slutpris SEK:
8 800
843 EUR, 990 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.