Vas

861075

VAS, 1900-tal, gröntonat glas, reliedekor av dansande kvinnofigurer, höjd 12,5 cm.

Smärre nagg.

Glas, Vaser, skålar, fat

Geijersgatan 14, Göteborg

Vas

Budhistorik (14 bud)
6697966
950
6697884
900
6694338
850
6697883
6694338
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.