Ring 18K guld med blå sten

861071

RING, 18K guld, med blå sten, stämplad, AGLN, Göteborg, otydligt årsstämpel, ringstorlek ca 18,25/57, vikt ca 3 g

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Ring 18K guld med blå sten

Budhistorik (11 bud)
6694769
1 900
6693021
1 800
6691828
1 700
6693020
1 600
6691828

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.