Spegel tillskriven Otto Schulz

861070

OTTO SCHULZ, BOET, tillskriven, spegel, fanerad med alm, delvis svärtad, diameter 101 cm.

Proveniens: Disponent Oskar Griep (1900-1982), Svenska Ackumulator Ab Jungner (SAAJ), Oskarshamn.

Bruksslitage.

Speglar, Design, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (11 bud)
6705653
5 000
6703435
4 800
6705652
4 800
6703435
4 600
6689867
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.