OIVA TOIKKA glasfågel

861059

OIVA TOIKKA, figurin, fågel, för Nuutajärvi, glasfågel, irriserande glasmassa, undersidigt signerad Oiva Toikka Nuutajärvi, etikettmärkt, längd ca 15 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas, Design

OIVA TOIKKA glasfågel

Budhistorik (10 bud)
6674390
950
6673858
900
6674380
850
6673858
6674374
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.