GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång

860052

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Fjärdlång, signerad ocoh daterad a tergo 1972, gelatinsilverfotografi, 16,5x11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Fotografi

GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång

Budhistorik (4 bud)

6696463
6691718
500
6691717
6682678

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.