Armband 18k guld

859799

ARMBAND, 18k guld, Italien, befäst med 17 syntetiska rubiner, vikt 95,2 gram, längd 22 cm, bredd 6 cm.

Mindre burksslitage, smärre nagg på en syntetisk rubin.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Armband 18k guld

Budhistorik (4 bud)

6705538
27 000
6705063
6703860
6700015

Slutpris SEK:
27 000
2 587 EUR, 3 038 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.