Duplikator i trälåda

849574

DUPLIKATOR, Hilding Grafströms specialverkstäder, Låda i ek med inrede för duplicering av skrivna dokument. 1900-talets förra hälft ca 30x45x12 cm

Låda med repor och torrsprickor

Diverse, Nautica/Technica

Linnégatan 21, Norrköping

Duplikator i trälåda

Budhistorik (1 bud)

6557519
2020-12-04 22:43:01

2020-12-06 kl 11:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.