Räknesnurra Original Odhner

849572

RÄKNESNURRA, Original Odhner, 1900-talets första hälft, märkt Aktiebolaget Original Odhner Göteborg Sverige, höjd ca 12 cm, bredd ca 30 cm,djup ca 15 cm,

Bruksslitage. Funktionen garanteras ej

Nautica/Technica, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Räknesnurra Original Odhner

Budhistorik

2020-12-05 kl 10:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.