Metronom

848281

METRONOM, Maelzel Paquet, Frankrike, fodral av mahogny, signerad i tush invändigt av tillverkaren, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Monter 27

Metronom

Budhistorik (24 bud)
6543213
6545216
1 900
6543213
1 800
6545213
1 700
6543213
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.