Telefonapparat

848231

TELEFONAPPARAT, 1930/40-tal, ekfodral, bakelitdetaljer, märkt K. Telegrafverkets Verkstad, Stockholm, bricka med nr 75, höjd 59 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Telefonapparat

Budhistorik (11 bud)
6545586
6545383
6544345
6545381
950
6544345

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.