Sextant Plath

848139

C PLATH, sextant, Hamburg, i låda, 1800-tal, svärtat trä och mässing, längd ca 30 cm

Brukslitage, lös del, lockets överdel lös

Nautica/Technica

Monter 30

Sextant Plath

Budhistorik (21 bud)
6546039
2 800
6545615
2 600
6542562
2 400
6542561
6540484

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.