Block

847710

BLOCK,(2) tidigt 1900-tal, krok och beslag i smide, längd med krok ca 44, den lilla 17 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Nautica/Technica

Monter 13

Block

Budhistorik (8 bud)
6555807
650
6559687
600
6555807
550
6559686
500
6555807
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.