Båtmodell

845461

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, detaljer i tyg, metall samt tråd, höjd ca 147, längd 121 cm

Möjligen ej komplett, slitage

Nautica/Technica

Hylla 3

Båtmodell

Budhistorik (30 bud)
6550197
3 800
6550192
3 600
6550194
3 400
6550192
3 200
6544288

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.