Wilho Sjöström oljemålning

783763

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) pojkar på strandklippa, signerad samt daterad 1937, olja på duk, 100x81 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Wilho Sjöström oljemålning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
6568061
2 800
6568066
2 800
6568061
2 700
6568058
2 600
6566094
2 500

Slutpris EUR:
2 800
26 667 SEK, 3 467 USD
Utropspris EUR:
3 000-4 000